bilalkabakli
NSFW Safe
Is this playlist safe for work?

Soundtracks of Everyday Life


Notes

Have you ever felt that your regular, pointless moments could be a dramatic, extremely cinematic scenes if you put some proper soundtrack behind?

Music is easy, i made it for you. But still must be hard to have regular and pointless moments. You are the star in this scene. Keep staying awesome.

PS: Don't worry, no Gustavo Santaolalla included.


9 tracks
1 comment on Soundtracks of Everyday Life


@bilalkabakli amma geç görmüşsün yalnız :) soundtrack iyidir, hemen hemen her şey müzikle daha güzel çünkü. ama sen pek dinlemiyorsun soundtrack? ben senin lastfm'ine ne zaman baksam "Masa Lambasına Basmayın" gibi değişik isimli gruplar görüyorum :)

@muffliato Hahahaha durduk yere ürettiğin grup ismini sevdim, kullanırız bunu :) Soundtrack filmle güzel geliyor bana, alıp dinleyemiyorum.

@bilalkabakli trompet çaldığın grubun ismi olarak mı :) ben ilkokulda bile soundtrack kasetleri alır dinlerdim, hep hoşuma gidiyor. ama öyle ambient droning diye tabir edebileceğimiz ses grubu olanlarını değil. bildiğin müzik, fon oluşturduğu film/dizi dışında da anlam ifade eden cinsinden.

@muffliato Benim trompet, senin bas gitar, kardeşinin de solist olduğu grupta nasıl olur? Jolly Joker Ankara gururla sunar: Masa Lambasına Basmayın albüm lansmanı. Tüylerim diken diken oldu yemin ederim :D Az klasik müzik mi dinlesek Aslınur? Bu söylediğinin karşılığı oymuş gibi geliyor bana. Ara ara açıp dinliyorum hatta. Sanırım yaşlanıyorum :)

@bilalkabakli solist de benim yav, kardeşim saksafon çalacak. :D yalnız bu isimle pek benim tüylerde hareketlenme olmadı, bilemiyorum. daha az absürt, daha manalı bir şey seçsek ya? bir de dediğim soundtrackler zaten klasik müzik kapsamında gayet rahat sayılır, bakınız Bear McCreary, canım. Kendisinden sana bi seçki yolluyorum, mailine bak. Klasik müzik yaşlılık değildir hem. Klasik müzik mükemmelliktir, sözlerin yetersiz ve gereksiz kaldığı bir yerdir.

@muffliato Sormadan koyduğum grup ismini sormadan değiştirdin, çok despot! :) Çocuğumun ismini bile böyle anlamsız koyarım diye korkuyorum. Birisinin buna dur demesi gerekiyordu :)

@bilalkabakli hahahah çocuğun adı mesela 4 kelimeden oluşuyor, zincirleme isim tamlaması desen değil, cümle desen değil, soylu ismi gibi desen hiç değil. böyle rastgele arka arkaya dizilmiş kelimeler :D

 
Quantcast