LG G7 ve G7 Plus, Ekranda Çentik ve AI Özellikleriyle Mayıs'ta Başlatabilir

LG G7 destanı inişli çıkışlı bir roller coaster oldu. İlk olarak, bir rapor cihazın Ocak ayında yayınlanacağını iddia etti. Açıkçası, bu gelmedi. Daha sonra cihazın Mart ayında duyurulacağını ve Nisan ayında başlatıldığını duyduk. Bu rapor, LG'nin sıfırdan geliştirmeye başladığını iddia eden yeni bir single tarafından derhal takip edildi. İlk baştaki cihazımıza son bir ay içinde çıktık, ancak bu, hurdaya çıkmış model olsaydı belli değildi. Yeni raporlar vahşi yolculuğa geri dönüyor. Son ayın gördüğü sızan fotoğraflar belki de iptal edilmiş bir prototip olmayabilir. Koreli medya yayınında LG G7'nin tartışmalı ekran çentiği ile Mayıs ayında başlayacağı bildiriliyor. Bununla birlikte, bununla ilgili resmi bir vesileyle karşılaşılmadığını itiraf ediyorlar. Snapdragon 845'in "yükseltilmiş" RAM ile birlikte işlemci olması bekleniyor. Bu, LG'nin yeni AI özelliklerine yardım etmek için 6GB anlamına geliyor. LG G7 ile birlikte bir Plus modeli de piyasaya sürülebilir. Aynı özelliklere sahip olması bekleniyor, ancak daha büyük bir ekran ve ekstra depolama alanına sahip. G7'nin diğer bazı söylentiler arasında arkada çift 16MP kamera, Hi-Fi Quad DAC ses, 3000 mAh pil, 64 GB depolama alanı ve 6 inçlik bezel az OLED ekran bulunuyor. LG, en yüksek kalitede olmasına rağmen cihazları satmak için mücadele etti. Android yazılımcıları, Android tutkunlarının derinden ilgileneceği bir şey olan geç bir sorun oldu. Bu günlerde büyük bir donanım parçası üretmek yeterli değil.

Huawei P20 serisinin durumu farklı. Telefonların çentiklere sahip olacağı uzun bir süredir tanıyoruz, ancak şaşırtıcı bir faktör Huawei'nin kullanıcıların gizlemesine izin verdiği gerçeğiydi. Cihazların müşterileri, çentiğin “kulakları” için siyah bir arka plan oluşturacak “çentik” seçimine izin verebilir. Bu, video içeriği video kırpılma modunda artık azalmayacağından, medya oynatma karşılaşmalarını da iyileştirebilir. OnePlus ayrıca, OnePlus 6'nın çentiğinin video oynatmayı etkilemeyeceğini de belirtti. Bir video oynatılırken, çentik siyah bir çubukla gizlenir ve bu da video içerik malzemesinin çentik tarafından kesilmeyeceğini garanti eder. Huawei P20'deki “çentik” çözümünün kullanıcı pratik deneyimini güçlendireceğine inanıyor musunuz? Ayrıca, çentik olan yeni ve gelecek telefonlarda çentiği devre dışı bırakmak için bir çözüm almayı tercih eder misiniz? Bu seçenek, karar alma kararınızı ne kadar etkileyecek? Sonunda saklayabileceksen çentikli bir telefon alır mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize haber verin.

G7 ThinQ, LG'nin en yeni amiral gemisi Android telefonu. Mevcut LG V30S ThinQ yerini almaz ancak alternatif olarak G6'nın ardılıdır. G7 ThinQ'nun uygulamalı değerlendirmesini okuyabilirsiniz. LG G7 ThinQ yayın tarihi ne zaman? LG, resmi olarak iki Mayıs'ta New York'taki etkinliklerde ve üç Might'de de Kore'yi duyurdu. LG, telefonun İngiltere'de 31 Might'ta başlayacağını ve 2 Haziran'da ABD'ye ulaşacağını söyledi. Kırmızı sürüm İngiltere'de satılmayacak, ne yazık ki mavi sürüm O2'ye özel olacak - en azından başlamak için. LG G7 ThinQ fiyatı ne kadar? Her zamanki gibi, LG G7 için resmi fiyatlandırma yapmamıştı. Ancak ilk ön siparişler, Unlocked-Mobiles'dan kesin olarak 600 - £ 594 seviyesinin altında olacağına dair şüphelerimizi doğruladı. G7'yi 629 sterlin için listeleyen Clove'dan gerçekten çok daha pahalı. Ahize kaputun altında bir 3000mAh bataryayı paketlediği söyleniyor. Bu arada, önümüzdeki LG G7 için listelenen diğer özellikler bir Qualcomm Snapdragon 845 SoC ve yükseltilmiş RAM ve dahili depolama alanı. Fiyatlandırma açısından LG G7'nin en azından Kore'de öncekinden biraz daha fazla fiyat verdiği söyleniyor. KRW 957,000 (yaklaşık olarak Rs. LG G6 32GB depolama çeşidi, 819.500 KRW'de elde edilebilecek şekilde oluşturuldu. Rs. İlginç bir şekilde, rapor, LG V40'ın geleneksel Eylül ayından farklı olarak 2018 Kasım'ında ertelenip piyasaya sürülecek olan serbest bırakma zaman çizelgesini iyi görebileceğini de ekliyor. LG G7 cep telefonunun lansmanında LG G7 cep telefonunun piyasaya sürülmesiyle ilgili bir rapor daha önce LG G7 cep telefonunun tüm spekülasyonlarına dayanan bir render paylaştı.Teklifler, farklı ortamlarda öne ve arkaya 2018 amiral gemisini gösterdi. G7'nin 1440x3120 piksel çözünürlüğünde, 19.5: 9 ve 900 ppi'lik bir en-boy oranına sahip altı inçlik OLED ekrana sahip olduğu belirtiliyor.Diğer söylentiler arasında en son Qualcomm Snapdragon 845 SoC, 4GB / 6GB RAM, 64GB / 128GB dahili depolama ve 3000mAh pil.

Bu diğerinden 1 tane daha iyi yapmaz, sadece tatmaya gelir. Her bir telefonun tasarımı hakkında hareket eden S9, 1 adet aşağıya doğru hareket etmesine rağmen çift hoparlöre sahip olmakla kenarı alır. OnePlus, imza uyarısı sürgüsüyle geri çekiliyor, artık telefonun uygun tarafına göre daha fazla hareket ediyor.  lg g7 kılıf  S9, IP68 iklim direnciyle liderliğini koruyor. Buradaki farklılıklar hem boyut hem de çözünürlük bakımından açıktır. OnePlus, Tam HD çözünürlükte saatlerce altı inçlik bir AMOLED ekrana sahipti. Ekran-vücut oranı, şirketin% 84 ile en yüksek oranıdır ve çentik sayesinde başarılmıştır. Her iki telefon da LG G7 ThinQ gibi LCD seçeneklerinden daha zengin renkler ve daha fazla kontrast sağlayan AMOLED teknolojisini kullanıyor. Çözünürlük potansiyeli söz konusu olduğunda, S9, Full HD modu etkinleştirilmiş kutunun dışına çıksa da net bir kazanımdır. 1080p ile yapışan OnePlus, bazılarında bir sıkıntı olabilir, ancak işletmenin gün boyunca düşük fiyat ve pil yüksekliğini korumaya yardımcı olur. Her ne kadar, Tam HD'nin biraz modası geçmiş görünmeye başlayana kadar OnePlus'ın ne kadar büyük ölçüde telefon yapabileceğinden emin değiliz.

To learn more, go to website: http://www.baktit.info/lg-g7-kiliflari/

TOP TAGS EMPTY

Member since May 2018

 
Quantcast