Restless Soul
NSFW Safe
Is this playlist safe for work?

Happy Birthday to Viola ♥


Notes

Sweetie gezuar ditelindjen!
Te uroj gjithe te mirat e botes. :)
Shpresoj te te realizohen te gjithe endrrat dhe deshirat.
Duke qene se CD tani kane dale pak nga moda :P po edhe per ca probleme teknike, bera kete playlist me kenget e tua te preferuara.
I hope you enjoy it.

Mit viele Liebe, Krisi me Ch xD


17 tracks
 
Quantcast