silvercat
NSFW Safe
Is this playlist safe for work?

To Sum Up The Summer


Notes

Değişen gündem dolayısıyla fazla ilgilenemediğimiz yaz dönemine ait bir grup kendini bilmez şarkı ve onlara katılan geçen yıl patentli bir iki şarkı daha ..al sana playlist!Hippie Sabotage ve AlunaGeorge ile açılıp bir süre hareketlenen bir havada giden, bir ara Congo Natty vs ile şımarsa da sonunda ayakları Natalia Kills gibileri ile yere basan bir yapıya sahip.Sonra uyarmadı demeyin,bu yaz dönemini de böylece kapatalım.


10 tracks
1 comment on To Sum Up The Summer


daha önce dinlesem de bir yorum yapamamış olmanın üzüntüsü, pişmanlığı, ağırlığı, yorum yapmadıkça bana yüklediği sorumluluğu amcası, kuzeni, çetesi ve meşhur kabak tatlısı ile belirtmek isterim ki playlisti dinlerken tüylerimi aldırmış gibi hissettim, ama sanki tüylerim acımadı, öyle bir his yani. hoş olmamış desem doğru olmaz, bunu söylemem hoş da olmaz. terbiyesizce güzel bir liste. bir de dinlemeden önce listeyi bir göreyim diyorum. yani önce malı görelim dedim olmadı. demek ki önce malı hak etmek gerekiyormuş yani dinlemek. finişi natalia ablamızdan almak da fena olmadı. hem önden vurmuşun hep arkadan, pek güzel olmuş tebrik ederim.

Bir playlistimin sizde tüylerinizi aldırmışsınız hissi yaratmasına çok sevindim:)Hatta böyle bir şeye ilk defa sevindim sayenizde.Kullanıcı adınız niçin 701305962?Yoksa 701305961'i almışlar mı?NDiğer playlistlerimize de göz atın beğendiğinizden laykınızı esirgemeyin..Hadi bakem!

 
Quantcast