Samsung Galaxy S5 Glide Battery Case İnceleme

Flip kılıfları bile iPhone'a güvenli bir şekilde yerleştirdiğini varsayalım; sigorta kapsamına dahil olmak üzere ek bir sigorta kılıfı için tanımlanmış tipte kredi alanına dahil olan çok yönlülük; . Şansınız olmasa da, eski telefonunuzun çizik olmasına veya bir kamyonun çarpmasına  oppo kılıf , yepyeni bir hücresel kasayla maskelemek, çok fazla ihtiyaç duyduğu ek kenarı ekleyebilir. Poliüretan ve polikarbonattan yapılmıştır ve hafiftir ve çizilmelere karşı korunmasının yanı sıra telefona güç ve denge sağlar. Silikon örnekleri tutması kolaydır ve çizilmeleri önleyerek iPhone'unuza koruma sunacaklardır. Pek çok tamiratın nasıl bir değer yaratacağı konusundaki perspektifi ortaya koymak için, yeni bir ekran için 200 doların üzerinde ödeme yapmaya bakıyorsunuz. Bir iPhone kılıfı için alışveriş yaparken göz önünde bulundurulması gereken ilk şey, ne kadar harcama yapmanız gerektiğine karar vermektir. Bu nedenle, geç saatlerde yeni bir cep telefonu satın alma konusunda hayran olmanız durumunda, sadece akıllı telefonunuza aşık olacak şekilde satın almanız gereken aksesuarların bir konsepti hakkında bir fikir edinmek için aşağıyı okuyun.

Bu nedenle, bunlardan birindeki akıllı telefonun elinizden kayması ve düşmesi muhtemel değildir. Bu özelliklerden dolayı, termoplastik, makul telefon koşullarını yapmak için en uygun kumaşa dönüşmüştür. Özel inşaatçılar, tasarımcılar ve yaratıcı mühendislerden oluşan bir ekiple, pazardaki zorlukları, son tarihleri ​​ve güvenceleri karşılamak için hatasız ürünler sunacaklar. Burada listelenen 5 Samsung cep telefonunuzda en iyi durumlardan birini bulmanıza yardımcı olabilecek fikirler. Torbalar, günlük kapaklar, arka kapaklar ve flip case gibi çeşitli koşulları satın alabilirsiniz. Bununla birlikte, çelik örnekler ağır zorunluluk güvenliği sunuyor, ancak telefonunuzu açmak veya kapatmak için genellikle hacimli ve zorlu olacaklar. Tamamen farklı özellikler sunarlar ve bir kaçı tasarım açısından son modadır. Spigen'in mil dereceli sertifikalı hava yastığı teknolojisine sahip, ergonomik olan ve karşıt örneklerin çoğundan daha yüksek güvenlik sağlayan hafif, şok emici bir gövdeden yapılmış, kolay ancak zarif bir mat siyah tasarıma sahiptir. Benzersiz bir vaka seçerek, bu Smartphone'un gururlu ev sahiplerinin çetesinden çıkabilirsiniz. Bunlar Apple tarafından algılanabilen telefon sahiplerinin yaygın seçenekleridir.

Değillerse, yumuşak bir bezle veya biraz alkol içeren bir Q-ucu ile temizlemeyi  iphone x kılıf . Telefon kılıfı küçük bir nesnedir ve çok fazla fotoğrafa sığmaya çalışanlar için, hiçbiri uzaktan belli olmayabilir. Bir iPhone 4 kılıfı alırken düşünmeniz gereken en son şey, karakterinize en uygun olanı bulmak. Pahalı bir cihaz olduğu için, iPhone kasasını satın almak, korunması için zorunludur. Bu, resmi anlayabilmek için kasaya çok da kapalı bakmamanız gerektiğinden emin olmanızı sağlayacaktır. Çoklu Fotoğraf Sınırlamaları: Resimlerinizde birkaç fotoğraf kullanıyorsanız, bunları minimumda tutmayı unutmayın. Konuşulduğu gibi, gizli bir bilginin erişilebileceği bir şey yoktur, bu yüzden mevcut kısıtlamalar işleri yönetilebilir kılar. Bunlar, güneşlik vizörünüzde en sık kullanılan türde bir klips olarak bulunur, bu yöntem, sürücünün görüşünün dışında kalmasını sağlar ve yerleşik mikrofonun yararı için kapalı tutulur. Çeşitli deri, yumuşak termoplastik ve silikon malzemeden yapılmışlardır.
Orada bulunan üç temel koşul stili vardır. İPhone koşullarında çelik, plastik, deri ve kauçuk veya silikon olmak üzere dört çeşit malzeme kullanılmaktadır. Bu cep telefonu teklifleri sadece çevrimiçi orada. Bazı cep telefonu koşulları, telefonun yuvasında bulunan şarj piminin girmesine izin vermez. Bu 12 aylık Mobil Dünya Kongresi (MWC), son zamanlarda yüksek bir gözlemle sona erdi. Koşullar olmadan iPhone'unuza zarar verme riski çok fazla çalışıyor olabilir ve muhtemelen sabit olması için çok fazla fatura ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ve gittikçe artan sayıda cep telefonu kullanıldığında, hızlı bir şekilde kontrol edebileceğiniz yer imi konmuş bir web sitesine sahip olmak kılık değiştirmiş bir nimettir. Hatta çoğu kişinin üzerinde biri özel, biri iş kullanımı diğeri patrondan acil durum teması için iki ya da üç cep telefonu vardır. Bu seviyeden iki sınav yaptım. Cihazınız için satın aldığınız ekstra korumanın nakit paraya mal olabileceğinden ve sosyal çevrelerinizde yeni bir görünümle ilerlerken önemli bir zaman geçirdiğinizden emin olun.

To learn more, go to website: https://www.teleplus.com.tr/kiliflar/xiaomi-kiliflari.html
https://www.teleplus.com.tr/kiliflar.html

TOP TAGS EMPTY

Member since Jun 2019

 
Quantcast