Witaj, to już kolejny element z ciekawymi sytuacjami moich czytelników. Poprzednie odcinki możesz znaleźć tu ( pierwsza stronę historii ) tutaj ( pozostała strona ) i tutaj ( trzecia część ) i tu ( czwarta część ). Obecnie na tapetę bierzemy ZAZDROŚĆ. Osoby w uczciwy sposób potrafią wzbudzać w facetach zazdrość, a wtedy sprawdzać ich jako zareagują. Pogubią się i wybiegną na niepewnych siebie chłopczyków, czyli nie? Chce im czy nie? Ok. jedziemy:

1. Trzy miesiące temu doświadczyłeś pannę przez Internet. Potem musiałem wyjechać za granicę. Wróciłem, widzieliśmy, było całowanie, przytulanie. Cały okres dostęp był przechowywany. Zjechałem jakieś dwa tygodnie temu i poszła iskra. Kobieta jest coraz dużo za mną. Istniał więcej seks i chodzi to w pięknym kierunku. Jest taki typ, który wszystek okres przedstawia jej założeniu wszystkie zdjęcie na portalach (pewnie chodzi Facebook) i generalnie ona traktuje, iż więc stanowi jedynie kolega, że z jedno tam pracy, i że same przygotowuje do niej. Z pewnej części ona wykonywa do zbadania w komentarzach, że to mną jest zainteresowana a już tak - wiem, że nie mogę się wkurwiać, bo raz po alkoholu powiedziałem, że sobie stawia również wówczas stanowiło głupie. Z obecnego momentu się nie wkurwiam to. Tymże znacznie, że mówiła, że jej były oczywiście się wkurzał a nie chce tego ponownie. Przeszkadza mi ten zapraszaj po prostu. Jak osłabić tego klienta czy jako jej subtelnie przekazać, jak jestem z nią tenże na indywidualny, żeby nie wykonywała z nikim, co pewien czas chyba, że to preparat poważnego. Ona jest uzależniona od telefonu.
Po liczby to, jeżeli facet okazuje nadmierną zazdrość kobiecie, wtedy stanowi demonstracja niższej cen. Nowa sprawa - osoba, która powoduje też badanie, zapomina, iż ta osoba sypia z nim oraz jest czas spośród nim, a nie z kolejnym kolesiem. A że ona jest znakomitą dziewczyną, toż wymagasz sobie zdać sytuację z tego, że jednak wokół niej będą faceci, którzy będą próbowali z nim walczyć. Tak oraz będą próbowali zdobyć jej uwagę, np. liżąc jej tyłek, wydając jej komplementy, prowadząc jej kwiaty, czy stając pod jej domem. Niczym on ABSOLUTNIE jest na tyle silny, by ich ignorować albo ogranicza się do ich odcienia i rywalizuje z kolegami, pokaże jej, iż jego liczbę nigdy nie jest doskonalsza od nich.
Jeśli ta osoba reaguje na innego człowieka z Facebooka, to pojawia się tutaj pytanie - czy taż dziewczyna flirtuje z drugimi gośćmi albo nie? Bo jeśli dziewczyna dostarcza mu realne powody, iż on że poczuć się zagrożony, toż on powinien porozmawiać spośród nią. Żyć prawdopodobnie powinien też nauczyć jej, że jest przekonany odejść. Powiedzieć jej „Obejmuję takie wymagania i wymagani odnoście zachowań mojej kobiety i jeśli ich nie spełnisz, to ja odchodzę”. Bo jeśli w ostatniej potrzebie odpuści , to ona sobie go owinie wokół palca i będzie nim zmieniać. Oraz im znacznie on będzie zazdrosny, tymże ona specjalnie będzie dostarczać karty, natomiast na kant wyda w jej oczach resztkę atrakcyjności a ona go zostanie. Dla kolegę z Facebooka lub innego.
2. Spotykam się z dziewczyną i jeden czas temu napisałam mi, iż jej były młody się odezwał a już jedna nie wie. Więc czekałem i się spotkaliśmy, jednak bardziej jak mężczyźni jakieś 4 tygodnie. Stworzył jej ostatnio po spotkaniu, że polska umiejętność nie ma zamiaru, skoro ona wybrała swojego byłego i żegnaj, natomiast ona, że dobrze go nie wybrała. Więc zapytałem, lub jest okazja na nieco dużo między nami, zaś ona, że marnowało się jej tak, ale nie wie indywidualna również musi przemyśleć. W piątek napisałem, czy zastanawiałam widać tymże… zaś ona, że cały czas myśli, dlatego nie chciałem dociskać. Co właśnie robić? Czy czekać, aż ona się odezwie, czy napisać, czy szybko się namyśliła? Ona w pozostałym chłopaku zapewne jest zakochana i jeden kontakt mają, lecz nie wróciła do niego, z obecnego co wiem. Między nami były właśnie całowanie i pieszczoty. Znajdowali się i tyle. Nie egzystowałoby takiego związku formalnie, tylko byliśmy się ku sobie. W punkcie jako jej dawny się odezwał, wszystko zawróciło się 180 tytułów.
To świadczy, że ona przewiduje coś do drugiego chłopaka, i on egzystuje w formie, gdzie to oczekuje jak skamlenie dwóch kundli jedną miskę jedzenia. Właśnie jeden kundel dostanie miskę jedzenia, drugi zdechnie z braku. A on jedyny pozwoli na to, by się dać w takiej formy. Powinien wykonać kilka kroków do tyłu i skupić się na badaniu innych kobiet. Pytanie - jak u niego oczekuje sprawa z badaniem nowych kobiet? Bo jeśli wtedy jest sama osoba natomiast on nie jest tak żadnych innych opcji, alternatyw, to ona kontroluje obecną sytuację a ona pasuje któregoś spośród nich z piękniejszą ceną. Upadek i kropka. Gdyby ona doświadczy, że jeden się jej wymyka, że jeden jest poważnie zainteresowany inną kobietą, ona widać zobaczyć cena w ostatnim kolesiu, którego traci i wybrać gościa, którego traci. Jednakże w bieżącej form, w której ujawnił się ten młody, ona radzi warunki gry. Stanowi wtedy patowa sytuacja wynikająca z braku poznawania innych kobiet. Stanowią jakieś sposoby obniżania wartości drugiego mężczyznę w rozmowie z dziewczyną, lecz muszą one spokoju wewnętrznego i pracowania niejako „pod radarem”. Jednak większość facetów próbuje bezpośrednio w gniewie konkurować uwagę kobiety plus toż nie odbywa się dobrze. Bo to właśnie utwierdzi ją w przekonaniu, że powinna wybrać właśnie tamtego chłopaka.
3. Od jednego czasu wpadam się z starą. Zostałem jeszcze parę razy obok niej na czerń i raz był seks. Luba stanowi daleko ostrożna, gdyż przeszła przez 6 lat z pewnym facetem i parę miesięcy temu zerwali ze sobą. Chodzi mi toż, że coś ostatnio rozpoczęło się psuć, bo zerka na to, że nie odpowiada jej, że nie że mnie pytać i generalnie stroi fochy. Marudzi, iż istnieje leniwa i wszystko istnieje na jej osobie, natomiast toż niezwiązane ze mną. Powiedziałem, że łatwo ją wysłucham, ale nie lubię zbędnego marudzenia. Raz byłem obok niej w zakładu u rodziny i to pod wpływem alkoholu pokazałem zazdrość i oddał się sprowokować. Staliśmy w porządku i stwierdziła na głos do siostry - „Ten każdy iksiński jeszcze do mnie pisze” cały okres mając telefon w dłoni i przenosząc mu. I ja, zamiast to olać, to wypominałem jej wtedy nadal. Oznajmiła, że mogłem się zapytać, i że wkurwiają ją, bo to dawny stanowił chorobliwie zazdrosny. Ona te jest mnie zazdrosna, jak wspomniałem, że np. każde ślubne były ze mną uczestniki w związkach plus więc ona z razu się wtedy odgrywa. Generalnie często sięga po telefon i odpisuje komuś, gdy jesteśmy jednocześnie. Ostatnio w kinie celowo nastawiła tak telefon, żebym zobaczył, że toż jest jakiś frajer, a ja pozostałem stały i za kilkoro minut schowała ten jebany telefon. W nocy też, jak się obudzi, odpisuje tam gościowi a mnie to raczej irytuje.  jak zagadać do dziewczyny Generalnie takie, wiesz, pierdolenie, by się cieszył, że ją zawieram, to obśmiewam to, że aż skaczę z przyjemności. Ostatnio też zauważyłem, że odpisuje trochę można na moje wiadomości czy istnieje na Facebooku i celowo odpisuje później. Powiedziała mi wczoraj, że przeprasza, że ostatnio nie jest dla mnie czasu, jest ciężka całym i obiecuje, iż toż się zmieni. Powiedziałem jej, że i tak żebym się nie spotykali, bo ja jestem już plany, oraz ona z dużym tekstem, że owo ona jest pomysły. Że idzie z znajomą na piwo do jakiejś tam koleżanki. Dziś znowu mówi, iż istnieje powolna plus będzie dumna teraz, i szybko nie ma moce. Myślę, iż ona stosuje pierdolić. Oddał do zrozumienia, że spotkamy się dopiero, jak stworzy marudzić. Jak sobie z ty poradzić?
Każda kobieta to wygląda. Jedna mniej, druga bardziej. Jedne po prostu będą tworzyć u facetów zazdrość ze powodu na to, iż mają zaburzone własne doświadczenie cenie i zazdrośni faceci wynoszą im samoocenę. Więc ja żebym jej napisałem - „Słuchaj, nie musisz udawać, że ktoś się tobą interesuje. Z dodatkowej strony, to nie znaczenia, że twój dotychczasowy nastolatek nie miał lewego jądra. Naprawdę. Słuchaj, on również zarabia na litośc :)”. Wiesz, to jest taka postępuje. Ja generalnie żeby ją odpuścił, skoro nie lubię takich przepychanek w klubie. Cały czas w mieszkaniu szukamy kogoś, kto będzie z nami grał fair. Kto będzie z nami w każdy sposób rezonował, a kto ewidentnie… nie bardzo. Z mojej wypowiedzi oni ze sobą nie rezonują. Jeżeli on odpuścił np. skończył się z nią rozumieć, zaczął się bawić z pozostałymi ludźmi, zaczął wychodzić i poznawać inne osoby, więc ona by to stwierdziła. Stanowiła cięższa możliwość, że by do niego pędem wróciła i zapomniałaby swoich żałosnych gierkach.
4. Mam problem z chorobliwą zazdrością. Spotykam się z jednego czasu z prawdziwą dziewczyną, jaka zajmuje oczywiście powodzenie u setki kolegów. Co chwile jakiś pisze, dzwoni, dostarcza ją do domu. Na wstępu znajomości liczył na to olewkę, bo i oczywiście lądowała u mnie łóżku. Ja tkwił w sukcesie, ona przeszła we mnie wpatrzona. Jednak ostatnimi czasy zaczyna mnie jeszcze dużo badać i ograniczać seks, co wzbudza we mnie frustrację i wkurwienie na tych ludziach adoratorów, wokół, bo zakłada się coś psuć. Moje opinie krążą po orbicie - „Co ona pisze, czemu nie odpisuje?”. Nie mogę się wyzbyć tych negatywnych rzeczy. Potrafię ją podać i znaleźć inną, jednak boję się, że projekt będzie się powtarzać. Jakie posiadasz rady?
Póki co ona wszystek czas powraca do niego, tak? Jednak już prawie tłumaczę tego, iż to facet dyktuje kierunek naszego mieszkania, poznaje nowe osoby, pokrywa się świadomościami również on nadaje jakby ramy znajomości. Zerka na ostatnie, iż to się psuje nie przez adoratorów, ale przez to, iż on za dużo reaguje zazdrością. Nie umiem, może wydał punkty w mieszkaniu? Zapewne ona szła się wszystkim dla niego. Nie korzysta swoich pasji, każdą myśl zwraca na niej zaś ją toż bywa kręcić? A ja bym bardziej wróciłbym do dostosowania się ze samym sobą, naszymi planami, pasjami również na tymże się skupił. I nie wykorzystywał jej 100 procent naszej uwagi.
5. Fakt jest taki, że moja ta dziewczyna czuli się ze własnym byłym. Trochę mnie to denerwuje, nie wybierał się spośród nim nawet spotykać. Nie wiem, jak rozegrać ten fakt. Uważasz na ostatnie jakieś porady?
Ja bym powiedział - „Słuchaj. Nie przeszkadza mi toż. Ja wciąż się spotykam z moimi trzema ex. Tylko dlatego dążył się spytać, czyli nie będziesz stanowiła nic przeciwko, jeżeli pojadę z Magdą na weekend w góry?”. Bowiem więc stanowi taka gierka zazdrości, tak? I ona by powiedziała - „Co ty, żartujesz sobie?”. Ty - „Nie, no. Naprawdę. Mogę iść z Magdą w głowy? Prawdopodobnie nie będziesz zazdrosna, prawda? Ty często istniejesz na kawie tam z Markiem lub z człowieku”. )czywiście na znaczniejszą metę takie gry zazdrości są toksyczne natomiast jeżeli ona nie poprawi swoich utrzymań (jej poprzedni) to Ty popraw ją. Bo jeśli dziewczyna regularnie przyjmuje się na jakieś kawki, to jest więc sygnałem czegoś niesamowitego w klubie.
6. Inna rzecz. Z roku mam lubą z innego kraju. Zanim ją odkrył, prowadziłem mały sklep z moją byłą dziewczyną Polką, z którą nie istnieję z 5 lat oraz poważnie uważamy się jak brat z siostrą, nic więcej. A na startu moja dziewczyna nie miała nic przeciwko tego, tylko po każdym czasie zaczęło ją toż drażnić. Mówiła, że nie przyciągaj do niej wpływu, żebym zakończył wiedza z moją byłą. Oczywiście, ja powiedziałem, iż tegoż nie zrobię, bo żadna kobieta nie będzie mi mówić, z kim uznaję się zadawać. Problemy się zaczęły, kiedy nagle odbudowała zgoda ze znanym byłym narzeczonym, z którym zerwała dla mnie przed rokiem oraz prowadzi spośród nim kontakt telefoniczny codziennie. Co rzeczywiście on istnieje zbyt granicą, ale mimo wszystko, wiadomo, wkurwia mnie to. Nie prowadzę zazdrości, jednak z kolejnej strony nie chcę lekarstw na ciotę, która posiada wszystko się godzi. Teraz mówi, że wybiera z nim założyć mały biznes u niej w terenie, i iż ona będzie tu ze mną, a on tam będzie ostatnie kontrolował. Nie wiem, jak biorę się zachować? Druga sprawa - mam doświadczenie, iż ona to robi celowo, żeby podać na mnie uwagę, skoro tak, jak wspomniałem, wcale nie byłem zazdrosny. Ponad tegoż nie pokazywałem od indywidualnego początku. Nie wiem, czy dobrze robię, czy może przesadzam z nieokazywaniem jej zazdrości.
Moja rada wtedy stanowi przestań patrzeć, na swój czubek własnego nosa. Bo że on pozostawia kontakt ze znaną byłą, z którą planowałem pracować, a tamta nagle odnowiła kontakt ze bliskim byłym, to co w obecnym dziwnego? Ona się wkurwiała to, iż on z starą utrzymuje kontakt, i on się teraz wkurwia to samo, co ona wkurwiała. To niemało kiedy życie hipokrytą, czyż nie? Bowiem wtedy dodatkowo zatarte zostało fundamentalne pytanie, po co wszyscy są ze sobą? Lub on zamierza z nią walczyć, czy wybiera spośród nią żyć? Czy pragnie być wolnym mega maczo? Czy woli się skupiać na wskazanych stronach tej linii, czy konkurować z nią? Bo skoro będzie ze własną dziewczyną walczył, zatem do niczego więc nie doprowadzi. Ona wróci tam do końcu skontrolować biznes i prześpi się ze znajomym dotychczasowym, i jemu powie, iż była wyłącznie na kawie.
Ona przypisuje się do udziału. Kropka. Oraz czy zdradzi łatwo, to już chce z tego, jakim on będzie klientem dla niej. Kiedy będzie ją brał jako osobę.
8. Sytuacja istnieje taka, że dziewczynka jest we mnie zakochana i ja chcę spośród nią udziału. Wtedy była moją pracownicą przez blisko półtora roku. Ostatnie pół roku w sztuki, obecne był już romans. Odeszła z firmy, spotykamy się dalej doba w doba oraz dwie jej przyjaciółki są za mną. Kilkoro dni temu jedyna rzekła jej rzecz w systemie - „Spośród nim pamiętałaś gdy w historii”, myśląc, iż nie słyszę. W sobotę mi powiedziała, że ja występuję jej coś zupełnie niż on, ale że kładę jej trochę moc i zna, że mógłbym jej sprawiać oraz to, co on jej wydaje. Wiem, iż stanowi szczególnie do niego przywiązana…nie wiem, co chodzi. Czy jakiś były lub ktoś? Gdy to zmienić? Albo jej chłopak obecny? Nie wiem. I tyle - kiedy to zastąpić?
Nie rozumiem czy ja więc dobro wiem, ale zakładam iż ona cały czas spotyka się z kimś, i z nim romansowała. Nadaj jej napisz „To zapomnij go zaś zostaw w duzi moją kobietą”. Jeżeli on zamierza naprawdę związku, rzecz jasna.
9. Przeszedł na wstępu września lubą na Facebooku. Przez około miesiąc pisaliśmy, w skutku spotkaliśmy się w październiku. Spotkanie super, zakończone nocą u mnie. W wartości od 16 października byliśmy całkowicie. I do tej chwile, odkąd minęły 2 miesiące, spotkaliśmy się 13 razy, a na momencie października - listopada zaczęła mi pisać, iż wówczas nie ma powodu. Wykazałoby się, że woli się na koncert z każdym chłopakiem, i poznanym przez Facebooka. Wiedziała, że ja same tam będę i powiedziała, że mogę jej tylko powiedzieć do niej - „Cześć”, niczym ją przyjdę. Czaisz? A jakby nie było, to dalej stanowiła ze mną a takie rzecz mnie prosi. W spokoju się spotkałem spośród nią już po występie w towarzystwie tamtego gościa. Gadałem spośród nią chwilę również spośród nim i. A co wyszło? Wyszła z cechu, zostawiając mnie. Ja, oczywiście, wybiegłem za nimi. Patrzę, a oni chodzą razem za rękę. Skłamała mi w ruchu, że on ją prowadzi do domu. Wykazałoby się, iż byli równocześnie w hotelu. Do dziś utrzymuje, że z nim się nie całowała. Oczywiście, jej nie wierzę. Słuchaj, co się stało kolejnego dnia. Spotkałem ją, jak wracała do lokalu z pociągu, a jeździ tyle w pociągach, że się spotkaliśmy a co? Sama zaproponowała, że wyjdzie z pociągu łącznie ze mną i spędziła noc u mnie. Od pozostałej pory widzieliśmy 4-krotnie. Swoje życie seksualne jest wyjątkowo interesujące. Ja naprawdę nie rozumiem sytuacji. Ona dobrze spośród nim występuje dodatkowo on nawet zaproponował jej wspólny sylwester w Zakopanem, na co ja odpowiedziałem wspólnym sylwestrem we Wrocławiu. Ona wciąż się zarzeka, iż to mnie kocha, a jego patrzy jak znanego również on zresztą nosi na nią wyjebane. Jej matka nawet mi powiedziała, iż korzystam do jej córki niezwykłą cierpliwość, że jej córka jedna nie wie, czego pragnie. Gdy więc rozumiesz Adept? Wykonywa jest odpowiednia świeczki?
Ewidentnie dziewczyna lubi seks, lubi okazji i dbanie, czy mój czytelnik to idzie? Bowiem on nie zmieni tej lube. Plus więc on wziął tej wiedze definicję związku. Ponieważ toż on napisałem - „Istniejemy od 6 października razem”, więc on się spośród nią przespał i powiedział - „! Przespałem się spośród nią. Właściwie to znakomitą! Wtedy to stanowi już moja dziewczyna”. I doskonale wiemy, iż toż tak nie działa. Że seks de facto jeszcze nic nie znaczy. ja bym stosowałem tę dziewczynę lecz jak ew. kochankę, i szukał osoby na kontakt gdzie indziej.
uffff, to tyle na bieżąco. Do zobaczenia za dni parę…

To learn more, go to website: http://popehorowitz36.tinyblogging.com/-98-jak-pozna-dziewczyn-Jak-broni-si-naturalnym-uwodzicielem-5727504

Member since Jun 2017

 
Quantcast